Pomoc tarotového horoskopu v životě. PDF Tisk Email
Napsal uživatel Zviera   
Čtvrtek, 30 Září 2010 21:24

Tarotový horoskop je dalším z dlouhé řady horoskopů různých věšteckých systémů. Řecké slovo horoskop znamená „znamení času“, jedná se tedy o určitý obraz osudu a také charakteru zjištěný výpočty z data, případně hodiny a minuty narození. Horoskopy postihují soubor vlastností a talentů jež dostal zrozenec do vínku. Ukazují kudy se bude jeho život ubírat, jaké šance a překážky jej čekají, upozorňuje na období nebezpečí i štěstí, radí jak se s nimi nejlépe vyrovnat a vytěžit z toho, co jste si do tohoto života přinesli, to nejlepší. Pro výpočet tarotového horoskopu se používá pouze datum narození, neboť pracuje, podobně jako numerologie, jen s čísly a archetypy velké arkány. Výpočtem se zjistí zrozencův symbol osobnosti a symbol duše (odpovídající přibližně slunečnímu znamení a ascendentu v západní astrologii), případné „karmické“ dluhy (nedořešené problémy z minulých inkarnací), 9 až 11-tileté cykly ovlivňující jaké téma v té době převažuje a roční růstový a podpůrný archetyp. Poslední dva jmenované symboly umožňují přesně označit co bude příští rok (od narozenin do narozenin v příštím roce) nosným tématem, jež se bude celý rok ozývat a žádat o řešení, jaké šance a zkoušky jsou na obzoru a jakým způsobem je co nejlépe využít a zvládnout.

 

Roční tarotový horoskop popisuje osobní archetyp, symbol momentálního desetiletého cyklu a roční růstový a podpůrný archetyp.

Desetiletý horoskop popisuje osobní archetyp, symbol momentálního desetiletého cyklu a roční růstové a podpůrné archetypy na nejbližších 10 let od roku zadání (nebo jiného určeného roku dle objednaného zadání.

 

Aktualizováno Pátek, 01 Říjen 2010 02:04