Zvířecí služby PDF Tisk Email
Napsal uživatel Zviera   
Pátek, 01 Říjen 2010 00:11

 

Tarot - tarotový horoskop-runy-cikánské karty-poradenství: Perucká 2522/1, Vinohrady- Praha 2 Nejrychlejší je kontaktovat

mě na telefonním čísle 777 333 739. Další možností je domluvit si termín pomocí emailu vestirna@zviera. Na netu mám nicméně delší reakční dobu, ne každý den se k němu dostanu, proto je rychlejší zvolit telefonní kontakt. S jistotou zvedám telefony PO-PA 12:00 – 18:00.

 

Výklady (karet Crowleyho tarot, Rider Waite tarot, runy, cikánské karty, pendl): Obecně platí, že s každými kartami (či jinou věšteckou pomůckou) lze nahlédnout do budoucnosti, ale i minulosti a přítomnosti.

Lze se objednávat na výklad těch či oněch karet, většinou však vykládám tarotem, komplikovanější problém častokrát zkoumám různými druhy orákulí. Také většinou nahlédnu alespoň orientačně do tarotového horoskopu či numerolgické mřížky. Neočekávejte věšťbu svatby s princem na bílém koni, i když samozřejmě i na to může dojít ;)). Spíš je pravděpodobné, že se podíváme na momentální situaci a výhled do budoucnosti, bude-li to třeba prozkoumáme minulost, abychom věděli odkud problém pramení, a najdeme nejlepší cestu buďto ven z problému, nebo k vašemu cíli. To, co se dozvíte při výkladu často nebývá nic nového (výklad vlastně odkrývá vaše podvědomí), mohou to být „tušení“, či myšlenky, která si nechcete připustit, nebo se jim bojíte uvěřit - ať již slibují dobré, či zlé.

 

 

Ceník služeb: Ceny jsou stejné pro veškeré poskytované služby: 30 minut/300, 40 min./400,- 1hodina/600,- Kč. Pokud termín tvá 1 hod. a 20 min., k hodinové sazbě se přičítá 200,- Kč, ne plná půlhodina.

Poradenství, čištění amuletů, voltáž: Týká se porady s věcmi, se kterými nemůžete v životě hnout, doporučení magických technik, které mohou pomoci v nejrůznějších situacích: rozchod, hledání práce, zlepšení ve vztazích partnerských, rodinných, pracovních), pomoc při vyhánění duchů, čištění příbytků a amuletů od negativní energie, jednoduchá kouzla pro mnoho příležitostí a pod... Metody jsou velmi snadné a účinné.

 

Tarotový horoskop na 1 rok /400,-Kč nebo 10let /1200,-Kč: Život každého z nás se skládá z několika desetiletých cyklů, které žijeme pod vládou tarotového archetypu. Každý rok v tomto cyklu se taktéž odehrává pod vládou a s podporou dalšího archetypu. Tarotový horoskop tak dává odpověď na otázky čím jste v tomto roce ovlivněni, jaká témata budou pro vás aktuální, nabízí náhled na šance ale i problémy, které vás v tomto roce čekají a radí způsob, jak se k nim nejlépe postavit. Energie archetypu jednoznačně odpovídají energii roku a životního cyklu, který právě prožíváme. Tarotový horoskop lze zaslat poštou (platba dobírkou), nebo e-mailem (při platbě na účet). Objednávku lze učinit na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . K vypočtení horoskopu je třeba jen datum narození. Doba dodání 1-4 týdny, domluvíme se při objednání, záleží na momentálním množství objednávek.

 

Výklad, poradenství telefonicky či mailem je po předchozí dohodě možný. Ceny jsou nicméně trochu vyšší, neb vykládat na dálku je náročnější. Zatím je telefonický výklad na mobilu, připravuji skype.

Něco o mě... Jmenuji se Věra Chramostová, přezdívkou Zviera. K disciplínám mimo naši běžnou realitu (a chápání) jsem se dostala už jako malá holka – jednak mě to už tehdy moc zajímalo a lákalo a druhak jsme měli na chatě souseda Pavla Váňu, který se už za komančů zabýval bylinkářstvím a spoustou jiných zajímavých oborů a tak jsme si, děti i dospělí v počtu mnohém, hráli s kdečím – s pendlem, virgulí, energiemi, kameny, stromy, indiánským drakem, bylinkami.

První vykládácí karty jsem si koupila někdy v 25 letech a přihodila je na tříměsíční cestu do batohu k 15 knihám, aby mi nedošlo čtivo, potažmo abych se tam neunudila-cesta se nakonec protáhla na 3 roky a tak jsem měla na karty dost času. Zpočátku jsem vykládání brala spíš jako experiment, ale postupně se ukázalo (testováním na sobě i na lidech ;)) , že karty ukazují budoucnost tak přesně, až jsem nestačila zírat. Před 9 lety jsem přišla k prvnímu, takzvanému RIDER- WHITE tarotu, vizuálně mi moc blízký nebyl, ale zato z něj šlo vcelku snadno vykládat bez jakéhokoliv návodu, čistě intuitivně. Posléze jsem potkala CROWLEY TAROT a již u něj zůstala. S runami to bylo podobné...jen mnohem silnější.

Dlouho jsem vykládala jen sobě a známým či kamarádům, až když jsem před několika lety zase jednou hledala práci s myšlenkou, že by bylo super sehnat nějakou, která mě bude taky bavit, potkala jsem inzerát hledající prodavačku do Čarodějnického obchodu v Praze. Tam jsem začala vykládat profesionálně a naučila se, přímo v terénu ;), spoustu potřebných věcí nejen o vykládání karet. Od listopadu 2009 jsem na volné noze.

Aktualizováno Pátek, 20 Leden 2012 16:40